BU SİTE FARMASİ'NİN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.farmasi.com.tr/ ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Teslimat Koşulları

Farmasi’den ürün sipariş ettiniz ve ne zaman elinize ulaşacağını merak ediyorsunuz.

Ürünlere kavuşmak için sabırsızlığınızı anlıyoruz.

Farmasi üyesi, Farmasi’ye kayıt olmuş Farmasi danışmanı, Farmasi’nin resmi web sitesine girerek kişisel sayfasına tc ve şifre yardımıyla kişisel sayfasını açarak; ‘siparişlerim’ butonuna basar. Ekrana ilk yedi (7) gün içerisinde vermiş olduğu sipariş ekranı açılır. En son verdiği siparişin en sağ tarafında bulunan ‘Kargo Takip’ butonuna basar. Yeni bir ekran açılır.

Aras Kargo seçeneği tercih edildiyse sayfa sizden ekranda bulunan kodu boşluğa yazmanızı isteyecektir. Ekranda bulunan kodu bırakılan boşluğa yazdığınızda Aras Kargo Takip ekranı açılacak. Kargonuz ile ilgili tüm detaylar bu ekranda yer alacaktır. Kargo şubesinin adı , telefonu , ne zaman sevk edildiği , takip numarası , tahmini teslim tarihi gibi bilgiler yer almaktadır.

Farmasi üyesi, Farmasi girişimcisi, Farmasi’ye kayıt olarak sipariş veren danışman; Farmasi siparişini Yurtiçi Kargo seçeneğini işaretledi ise yine siparişlerim butonu içerisinde ilk siparişinin en sağ tarafında bulunan; ‘Kargo Takip’ butonuna basarak Yurtiçi Kargo Takip sayfasının açılmasını sağlayacaktır.

Açılan sayfada; kargo şubesinin ismi, kargo şubesinin telefonu, adresi, takip numarası, tahmini teslim tarihi ve daha bir çok bilgi yer almaktadır.

İstenirse sayfada bulunan Kargo Şubesi aranarak takip numarası verilerek en net cevaba şube personeliyle görüşülerek ulaşılabilecektir.


Hakkımızda

Farmasi, Farmasotik; ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışı, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve ...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..