BU SİTE FARMASİ'NİN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.farmasi.com.tr/ ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

SİBEL BASMACI Kimdir?

Merhaba,
Ben Sibel BASMACI... Farmasi platin direktörüm.

1970 Kırklareli Vize doğumluyum. İlk orta ve lise tahsilimi Lüleburgaz'da yaptım. 1991 senesinde evlenerek İstanbula yerleştim. 30 yıllık evli ve 3 kız annesiyim.
 

2000 senesinde ürünlerinin kullanıcısı olduğum bir network firmasında girişimci oldum ve sadece satıs yaparak güzel başarılar elde ettim.  

Nisan 2014'te ise,  Farmasi  ile tanıştım ve hayatımın dönüm noktası oldu.. Başladığım ilk yılda müdür ve direktörlük ünvanlarımı aldım. Şirketimden telefon tablet ödülleri kazandım.

Arkasından altın direktörlük 2000 euro para ödülü kazandım. Ondan sonrasında platin direktörlük ve peouget 3008 jeep  bir yıl kullanım hakkı ödülü kazandım..

Şimdi ise kendi aracımı alacak maddi güce erişmenin mutluluğunu yaşıyorum. 50 yaşında ehliyet alıp İstanbul trafiğinde araç kullanmak da bir zoru başarmaktı benim için:) 
Çocuklarımı özel üniversitelerde okuttum, kendi aracımı alacak güce eriştim , binlerce kişilik ekipler oluşturdum. Bir çok kadının hayatına dokunup onlara sağlık güzellik kazanç götürdüm.. Ve  bu dünyadan bir iz bırakarak gitmeme vesile olan  farmasi şirketime, sevgili baskanım Hakan Tuna ve Ailesine sonsuz tesekkürler...
İYİ Kİ FARMASİ...

DOĞRU ve GÜVENİLİR ADRES...

SEVGİLERİMLE...

Hakkımızda

Farmasi, Farmasotik; ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışı, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve ...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..